אודות לשכת השכר

לשכת שכר מקצועית – כל השירות שהארגון שלך צריך מבית Priority Software. 

לשכת השכר של Priority היא חלק מחברת Priority Software, החברה המובילה בישראל לפתרונות תוכנה ארגוניים וחלוצה בינלאומית בתחום פתרונות ה-ERP.

לשכת השכר של Priority מאפשרת לכם לבצע מיקור חוץ לחשבות השכר בארגון. הלשכה מעסיקה חשבי שכר מקצועיים ומנוסים העומדים לרשותכם ומבצעים את כל חישובי השכר תוך בקרה וביקורת קפדנייים. אתם יכולים לקבל ישירות דוח"ות, נתונים ומידע בשקיפות, ביעילות ובמהירות. אנו מספקים פתרון מלא לצרכי ההנהלה והעובדים, עם גישה ישירה, ידידותית ובטוחה בענן מכל מקום ובכל זמן לצפייה ולעדכון נתונים.

לשכת השכר של Priority  הוקמה על מנת לתת מענה לצורך של לקוחותינו ולמעסיקים באשר הם, אשר זקוקים לשירותי חשבות שכר ומחפשים לשכה מקצועית, נגישה ומעודכנת.
היה זה אך טבעי עבורנו להקים מערך שירות מקצועי של חשבות שכר במיקור חוץ, כחלק ממכלול המוצרים והשירותים תחת קורת הגג של Priority Software.

לשכת השכר של Priority עושה שימוש במערכת השכר הותיקה והמתקדמת של Priority, המפיקה מידי חודש עשרות אלפי תלושים, ומאפשרת נגישות קלה למידע הארגוני, במטרה לאפשר חשבות שכר מדויקת ואיכותית במיוחד.

העובדה כי השירות ניתן במיקור חוץ מאפשר ליהנות מיתרונות של חיסכון בכח אדם ומשירות שניתן תוך ראייה ארגונית רחבה ואובייקטיבית, המבטיחה יעילות ומקצועיות גבוהה. כל זאת מבלי לוותר על היחס האישי ועל זמינות מלאה.

מטרתנו להפוך את חשבות השכר בארגון למקצועית, נגישה וזמינה מאי-פעם.

about-img

האנשים מאחורי לשכת השכר של Priority

נאוה גרובר-פרסמןמנהלת לשכת השכר של Priority

נאוה הינה חשבת שכר בכירה בעלת וותק של 14 שנים, לשעבר מנהלת מחלקת חשבות שכר במשרד רואי חשבון המספק שירותי חשבונאות וכספים במיקור חוץ, היא בעלת ניסיון מגוון במתן שירות לארגונים מקומיים ובינלאומיים, הבנה בנושאי מיסוי ומבני העסקה מורכבים, אופציות, בקרת תלושי שכר ועוד. בין היתר, נאוה מעבירה הרצאות והדרכות למנהלי חשבונות. לנאוה תואר ראשון BA מאוניברסיטת בר אילן.

שירות לשכת השכר של Priority Software מנוהל על יד נאוה המנצחת על צוות של חשבי שכר מקצועיים. חשבי השכר שמספקים את השירות הם אנשי מקצוע מנוסים הבקיאים ומעודכנים בעדכוני מיסוי וחקיקה, ומספקים שירות לכל ארגון בהתאם לצרכיו ומאפייני ההעסקה של עובדיו. השירות מתבסס על הידע והתוכנה הייעודית שפיתחה Priority Software לניהול שכר ונוכחות.